Białczański Dworek Noclegi Białka Tatrzańska

Ogłoszenie nr: 69041, przeglądano: 80 razy.


Dodano: 2017-02-03

Kategoria: pozostałe

Białczański Dworek Noclegi Białka Tatrzańska

Odpoczynek w Białczańskim Dworku to kapitalna oferta za niewygórowaną cenę. Nasze góry, krystalicznie czyste powietrze, wspaniała przyroda, spokój i cisza – to wszystko proponuje Białka Tatrzańska. Spełnij swoje marzenia o najlepszym urlopie – zregeneruj swoje siły i postaw na niesamowity odpoczynek.

Dom wczasowy Białczyński Dworek mieści się w pobliżu Term Białka i Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska. Budynek umiejscowiony jest w cudownym, nastrojowym miejscu w pobliżu rzeki Białka. Wokół dworku dostępny jest duży teren rekreacyjny, tym samym to też doskonałe miejsce na zimowy wyjazd oraz na rodzinne wakacje.

Dworek proponuje gościom wypoczynek w czarującej rodzinnej atmosferze, z kompetentną obsługą oraz wyborną kuchnią. Dostępne są w tym miejscu pokoje dla 2, 3, 4 osób, również studia dwupokojowe. Wszystkie pomieszczenia są wyekwipowane w łazienki, a większość z nich ma balkony.

Wszystkich poszukujących relaksu serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z całkowitą ofertą przedstawioną na witrynie internetowej i zachęcamy do wykonania rezerwacji już w tej chwili!

Białczański Dworek Kwatery Białka tatrzańska
www.bialczanskidworek.pl
Środkowa 311
34-405 Białka Tatrzańska
Tel: 665602766
E-mail: bialczanskidworek@bialkatatrzanska.comSłowa kluczowe:

hotel, hotele, inne, inne ogłoszenia, inne usługi, kwatery, motel, motele, nocleg, noclegi, ogłoszenia, pozostałe, pozostałe ogłoszenia, pozostałe usługi, usługiKontakt w sprawie ogłszenia:

Kamil Walczak
665602766

Wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 darmowe ogłoszenia e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs